Osłona magnetyczna szyby kurtyna antyszronowa

17,63 

74 osób kupiło tę ofertę

Brak na stanie

Opis

Zamontowana na przedniej lub tylnej szybie będzie zapobiegać przed zbytnim nagrzewaniem się auta podczas upalnych dni, w czasie zimy zabezpieczy szybę przed osadzaniem się mrozu i śniegu. Jest niezwykle lekka i łatwa do złożenia.

W całości została wykonana z grubego, nieprzepuszczającego światła poliestru.

Kurtynę należy zamontować na zewnątrz auta. Wystarczy przyłożyć ją do szyby w taki sposób aby magnesy sięgały do metalowej części auta. Boki należy przytrzasnąć drzwiami, dzięki temu będziesz miał pewność, że kurtyna nie odleci, gdy nagle zerwie się silny wiatr.

Specyfikacja przedmiotu

  • Produkt fabrycznie nowy.
  • Materiał: poliester.
  • Wymiary kurtyny:
  • szerokość w dolnej części: 145cm.
  • szerokość w górnej części: 210cm.
  • wysokość: 125cm.

Ten przedmiot, jak i wszystkie dostępne na naszych aukcjach wysyłamy z Polski w ciągu 24h od zamówienia.

Proszę mieć na uwadze, że dostarczamy Państwu towar najwyższej jakości w stosunku cena/jakość od 2006 roku, ciągle szukając nowego towaru i udoskonalając procesy wysyłkowe.

 

1 opinia dla Osłona magnetyczna szyby kurtyna antyszronowa

  1. Mata antyszronowa na szybę

    Super.Zamówienie zgodne ze zdjęciem i opisem. Kompaktowe. Po złożeniu mieści się w schowku. Jest dołączony pokrowiec.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *